Set İ-700 W 12V/24V/48V Rüzgar Türbini + Hibrit Şarj Kontrol Cihazı iSTA-BREEZE
Stok Durumu: Stokta var
KDV Hariç: 25.325,00TL
Rüzgar jeneratörü orjinal IstaBreeze® i-700 / 12V /24V/48V seti.
Kompozit rotor kanatları alışılmadık derecede hafif, çok dayanıklı ve kararlıdır. Gövde, jeneratörün en iyi şekilde soğumasını sağlayan alüminyumdan üretilmiştir.
Bakım gerektirmeyen kayma kontağı (kömürsüz) iyi bir akım akışı garanti eder ve bu nedenle direk içinde kablonun bükülmemesini sağlar. IstaBreeze®'nin Rüzgar / Güneş hibrid şarj kontrolörü, rüzgar türbini ve sizi aynı anda kontrol eden güneş pillerinin akıllı bir kontrolörüdür. Üst seviye cihaz böylece sisteminizi kontrol eder. Rüzgar Jeneratörü / Güneş Modülü kombinasyonu ile bataryanızı güvenli ve verimli bir şekilde şarj etmek ve kontrol etmek için kullanılır. Sağlam görünümü, basit çalışması ve entegre koruma işlevleriyle bu cihaz yüksek verimlilik ve düşük yük kayıplarına sahiptir. Kontrol ünitesinin bu versiyonu, özellikle aküler olmak üzere tüm sistemin ömrünü ve dengesini önemli ölçüde artıracaktır.
Rüzgar türbini performans grafiği için tıklayınız -->
Rüzgar türbini kullanma klavuzu için tıklayınız -->
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 12 V (AC) 24 V (AC) 48 V (AC) |
| Akım | 60 Ah (12V) 30 Ah (24V) 15 Ah (48V) |
| Değerlendirilen Güç | 700W |
| Maksimum Güç | 800W |
| Alternatör Gövdesi | Alternatör Gövdesi |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum - Döküm |
| Paket Ölçüleri | 1.Paket: 60 x 40 x 30 cm (15 kg) 2.Paket: 110 x 19 x 12 cm (3 kg) Toplam: 18.5 kg |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 14-15 m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 620g (1 kanat) |
| Genişlik | 14.3 cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Rotor Çapı | 186 cm |
| Ses Düzeyi | 40 db |
| Uzunluk | 90 cm |
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - ŞARJ KONTROL CİHAZI | |
| Akü | 12V/24V/48V |
| Aşırı Yükleme Koruması | 12V = 14,9V ± 0.5V AH / 24V= 29V ± 0.5 AH / 48V= 58V ± 0.5V AH |
| Çalışma Sıcaklıgı | Normal: 20 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN Endüstriyel: 30 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Çıkış Gücü | 850W |
| Giriş Voltaj Aralığı | 14.2 ~ 17V (12V) 24.6 ~ 28V (24V) 48 ~ 58V (48V) |
| Koruma Özelliği | Akü yeterli şarj olduğunda otomatik fren devreye girer.Fakat fırtınalı havalarda manual frenleme yapılması gerekir. |
| Maksimum Rüzgar Gücü Giriş | 700W |
| Maksimum Solar Gücü Giriş | 150W |
| Model | i-850H-12 i-850H-24 i-850H-48 |
| Ölçüler | 140 x 120 x 60 cm (0.6 kg) |
| Önerilen Akü | Min. 2400W - Max. 4800W |
| Rüzgar Türbini Maksimum Giriş Akımı | 12V=60A 24V=30A 48V =15A |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Montaj Vidalar | 1 Set |
| Burun | 1 Adet |
| Flanş | 1 adet |
| Alternatör | 1 Adet |
| Kanatlar | 3 Adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 Adet |
| Kuyruk - Kuyruk Borusu | 1 adet |
| Şarj Kontrol Cihazı | 1 adet |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | uygun akü gurubu Min. 2400W - Max. 4800W |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:




-300x450.jpeg)


