Set Air Speed 500W 12V/24V Rüzgar Türbini + Hibrit Şarj Kontrol Cihazı + Direk Seti iSTA-BREEZE
Stok Durumu: Stokta var
KDV Hariç: 31.408,33TL
Evrensel olarak hafif, orta ve güçlü rüzgar için geçerli olan yeni rüzgar jeneratörü IstaBreeze® Air Speed'i sunmaktan mutluluk duyuyoruz
Yeni geliştirilen IstaBreeze® Air Speed, Almanya'da geliştirilen akıllı hibrit şarj kontrol ünitemizle zorlu koşullarda bile otomatik ve gözetimsiz olarak güvenilir enerji sağlayan, uzun süreli profesyonel kullanım için bir rüzgar jeneratörüdür.
Jeneratör bileşenlerinin cömert boyutlandırması ve yeni geliştirilen alüminyum gövde ve alüminyum gövde ile ısı dağılımı, yüksek ortam sıcaklıklarında bile uzun bir kullanım ömrü sağlayar.
Jeneratör şaftı, paslanmaz çelikten yapılmış iki kapsüllenmiş ve kalıcı olarak yağlanan derin oluklu bilyalı rulmanlar ile çalışır. Ön yatakta, sürtünmesiz özel bir sızdırmazlık diski nem ve toz girişini önler.
Bakır sargısının yivlenmesi sadece elle yapılır. Jeneratörlerin diğer bileşenleri üzerinde ilerlemiş otomasyona rağmen, örn. CNC imalat, el işçiliği burada iyi bir sebepten dolayı öncelik verilmiştir. İşlenmiş yalıtım malzemelerinin eksiksiz bir kontrolünü sağlar ve böylece IstaBreeze®'in kalite standartlarını karşılar.
Bu jeneratörlerin serisi rüzgar için özel olarak tasarlanmıştır ve optimum şekilde uyarlanmıştır!
IstaBreeze®'nin içerdiği Rüzgar / Güneş 650W hibrit şarj kontrolörü, sizi aynı anda kontrol eden rüzgar türbini ve güneş hücrelerinin akıllı bir kontrolörüdür. Üst seviye cihaz böylece ada sisteminizi kontrol eder. Rüzgar Jeneratörü / Güneş Modülü kombinasyonu ile bataryanızı güvenli ve verimli bir şekilde şarj etmek ve kontrol etmek için kullanılır.
Modern görünüm, basit kullanım, dahili koruma özelliklerine sahip bu ünite, yüksek verimlilik ve düşük yük kayıplarına sahiptir. Kontrol ünitesinin bu versiyonu, özellikle aküler olmak üzere tüm sistemin ömrünü ve dengesini önemli ölçüde artıracaktır.
Bir rüzgar jeneratörü kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
ISTA BREEZE RÜZGAR TÜRBİN DİREĞİ
Direk seti bir metrelik dört boru, menteşeli bir alt flanş, üç çelik halat ve dokuz adet gerdirme aparatından oluşur. Ayrıca isteğe göre bir metrelik ilave borulardan alıp ilave yaparak maksimum 10 metre kadar uzatılır.
İstabreeze Rüzgar Türbinleri Air speed 500w modeli için direk bağlantı aparatı (adaptör) galvaniz çelik
Rüzgar türbini performans grafiği için tıklayınız -->
Rüzgar türbini kullanma klavuzu için tıklayınız -->
Kontrol cihazı kullanma klavuzu için tıklayınız -->
Direk seti teknik çizimi için tıklayınız -->
Air Speed Rüzgar Türbini için Adaptör Teknik Çizimi için tıklayınız -->
| ADAPTÖR ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 1,85kg |
| Direk Bağlantı Flanşı | 108mm |
| Kelepçe Bağlantısı(Rüzgar Türbini) | 53mm |
| Malzeme | Çelik (galvanizli) |
| Toplam Yükseklik | 103mm |
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - RÜZGAR TÜRBİNİ | |
| Voltaj | 12V-AC 24V-AC |
| Akım | 40A (12V) 20A (24V) |
| Değerlendirilen Güç | 420W |
| Maksimum Güç | 500W |
| Alternatör Gövdesi | Alüminyum |
| Gövde Malzemesi | Alüminyum |
| Paket Ölçüleri | 70 x 30 x 20 cm (7 kg) |
| RÜZGAR HIZI | |
| Başlangıç Rüzgar Hızı | 3 m/s |
| Maksimum Rüzgar Hızı | 15-16m/s |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 180 gr (1 adet) |
| Genişlik | 10 cm |
| Malzeme | (Karbon) |
| Rotor Çapı | 115 cm |
| Ses Düzeyi | 40 db |
| Uzunluk | 55 cm |
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - ŞARJ KONTROL CİHAZI | |
| Akü | 12V-24V |
| Aşırı Yükleme Koruması | 12V = 14,9V ± 0.5V AH / 24V= 29V ± 0.5 AH |
| Çalışma Sıcaklıgı | Normal: 20 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN Endüstriyel: 30 ~ + 55 ° C /% 35 ~ 85 BN |
| Çıkış Gücü | 650W |
| Giriş Voltaj Aralığı | 12 ~ 16 V 24 ~ 28 V |
| Koruma Özelliği | Akü yeterli şarj olduğunda otomatik fren devreye girer.Fakat fırtınalı havalarda manual frenleme yapılması gerekir. |
| Maksimum Rüzgar Gücü Giriş | 500W |
| Maksimum Solar Gücü Giriş | 150W |
| Model | i-650H |
| Ölçüler | 140 x 120 x 60 mm (0.6 kg) |
| Önerilen Akü | Min. 1800W - Max. 2400W |
| Rüzgar Türbini Maksimum Giriş Akımı | 12v =40A 24v= 20A |
| ÜRÜN ÖZELLİKLERİ - DİREK SETİ | |
| Bağlantı Elemanları | 3 adet Halat Gerdirme ve Civata Seti |
| Çelik halat | 3 x 5m |
| Direk | 4 adet Galvaniz Kaplı Direk |
| Dış Çapı | 42mm |
| İç Çapı | 37mm |
| Paket Ölçüleri | 100×25×20 cm (21 kg) |
| Plaka | 1 adet Galvaniz kaplı menteşeli plaka |
| Uzunluk | 4m |
| Direk Et Kalınlığı | 3 mm |
| PAKET İÇERİĞİ | |
| Bağlantı Vidaları | 1 Set |
| Direk Adaptörü | 1 adet |
| Burun | 1 Adet |
| Flanş | 1 Adet |
| Gövde | 1 Adet |
| Kanatlar | 3 adet |
| Kullanım Klavuzu | 1 Adet |
| Şarj Kontrol Cihazı | 1 Adet |
| Direk Seti | 1 Set |
| GEREKLİ EKİPMANLAR | |
| Akü | Uygun akü gurubu Min. 1800W - Max. 2400W |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:

-300x450.jpeg)

