Alışveriş sepetiniz boş!
İstabreeze i-500 Rüzgar Türbini
Altınelenerji olarak üretmekte olduğumuz markamız istabreeze %100 türk malı olup en çok satılan rüzgar türbini olmuştur.
| Gövde Malzemesi | Plastik + 30% Fiber |
| Maksimum Güç | 500 W |
| Ortalama Güç | 400 W |
| Devreye Girme Rüzgar Hızı | 3 m/s (7 mph) |
| Optimum Rüzgar Hızı | 12,5 m/s |
| Rotor Çapı | 103 cm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Kanat Malzemesi | Plastik Fiber |
| Kanat Uzunluğu | 50 cm |
| Kanat Genişliği | 13 cm ( 4.6 inches) |
| Kanat Ağırlığı (1 kanat için) | 220 g |
| JENERATÖR | |
| Tip | MAGNET |
| Nominal Voltaj | 12 V AC - 24 V AC |
| Türbin Ağırlığı | 5 Kg |
