Alışveriş sepetiniz boş!
istabreeze i-200 rüzgar türbini
Üreticisi olduğumuz istabreeze marka rüzgar türbinlerinin özelliklerini aşağıda bulabilirsiniz. Rüzgar Türbini Dünyanın her noktasına sorunsuz şekilde gönderilmektedir.
| Gövde Malzemesi | Plastik + 30% Fiber |
| Maksimum Güç | 250 W |
| Ortalama Güç | 100 W |
| Devreye Girme Rüzgar Hızı | 1,5 m/s |
| Optimum Rüzgar Hızı | 12,5 m/s |
| Rotor Çapı | 82 cm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Kanat Malzemesi | 6 adet Plastik Fiber Kanat |
| Kanat Uzunluğu | 41 cm |
| JENERATÖR | |
| Tip | MAGNET |
| Nominal Voltaj | DC 12 V |
| Türbin Ağırlığı | 8 Kg |
