Alışveriş sepetiniz boş!
Rüzgar Türbini İçin Direk Seti 4 metre (40 kg) taşıma kapasiteli
Ürün Kodu: MAST40
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil:
19.490,00TL 18.490,00TL
KDV Hariç: 15.408,33TL
KDV Hariç: 15.408,33TL
ISTA BREEZE RÜZGAR TÜRBİN DİREĞİ
özel tasarlanmış galvaniz kaplı paslanmaz gerdirmeli direk sayesinde rüzgar türbinlerinin kurulumu artık çok kolay menteşeli sistemi sayesinde bir kişi kolaylıkla kurulumunu yapabilir ve istediği zaman kolaylıkla türbini indirebilir.
Direk seti bir metrelik dört boru, menteşeli bir alt falanş, üç çelik halat ve dokuz adet gerdirme aparatından oluşur.
Ayrıca isteğe göre bir metrelik ilave borulardan alıp ilave yaparak maksimum 10 metre kadar uzatılır.dir.
| Direk Seti (40 kg) taşıma kapasiteli | |
| Bağlantı Elemanları | 3 adet Halat Gerdirme ve Civata Seti |
| Çelik halat | 3 x 5 m |
| Direk | 4 adet Galvaniz Kaplı Direk |
| Dış Çapı | 60mm |
| İç Çapı | 37mm |
| Paket Ölçüleri | 100×25×20 cm (27 kg) |
| Plaka | 1 adet Galvaniz kaplı menteşeli plaka |
| Uzunluk | 4 m |
| Direk Et Kalınlığı | 3 mm |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:

