Alışveriş sepetiniz boş!
56 cm Karbon Kanat ve Burun Flanş Seti 3'lü
Ürün Kodu: 56-K-3
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil:
4.290,00TL 4.069,00TL
KDV Hariç: 3.390,83TL
KDV Hariç: 3.390,83TL
3 adet 56 cm rürgar türbini kanatları
1 adet rüzgar türbini fanş
1 adet rüzgar türbini burun
M6 x 25 Inox İmbus Civata 6 Adet (Paslanmaz Çelik)
M6 x Inox Somun 6 Adet (Paslanmaz Çelik)
Set halinde satılır .
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 285gr |
| Flanş Çapı | 132mm |
| Malzeme | Alüminyum |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 50gr |
| Çapı | 140mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 79 mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 180g (her kanat) |
| Çap | 115 cm |
| Malzeme | Karbon |
| Renk | siyah |
| Uzunluk | 56cm |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:

