Alışveriş sepetiniz boş!
90 cm Kompozit Kanat ve Burun Flanş Seti 5'li
Ürün Kodu: 3715-5 3716-5
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil:
9.890,00TL 9.390,00TL
KDV Hariç: 7.825,00TL
KDV Hariç: 7.825,00TL
Rüzgar jeneratörleri için sağlam ve yüksek kaliteli rüzgar türbini kanatları. Fiberglastan üretilen kanatlar çok dayanıklı ve sağlamdır, aynı zamanda düşük başlangıç torku için alışılmadık derecede hafiftir.
90 cm 5 adet kanat
Burun 1 adet
Flanş 1 adet
M8 x 45 İnox İmbus Civata 20 Adet (Paslanmaz Çelik)
M8 Inox Somun 20 Adet (Paslanmaz Çelik)
M8 Tırtıklı Pul 20 Adet (Paslanmaz Çelik)
Kanat teknik çizimi için tıklayın -->
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 3.2 kg |
| Flanş Çapı | 390mm |
| Malzeme | Galvanize kaplı Metal |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 530gr |
| Çapı | 400mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 155mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 620 gr |
| Çap | 186cm |
| Malzeme | kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 90 cm |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:


