Alışveriş sepetiniz boş!
107 cm Kompozit Kanat ve Burun Flanş Seti 3'lü
Ürün Kodu: 3110-3 3111-3FLANGE-B-NOSE-3
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil:
7.790,00TL 7.390,00TL
KDV Hariç: 6.158,33TL
KDV Hariç: 6.158,33TL
ISTA Breeze'nin rüzgâr jeneratörleri için çok sessiz, sağlam yedek kanatları. Fiberglastan yapılan rotor kanatları çok dayanıklı ve sağlamdır, aynı zamanda düşük başlangıç torku için alışılmadık derecede hafiftir. 3 kanat seti.
3x kanat
1x metal flanş
1x burun
M8 x 45 İnox İmbus Civata 12 Adet (Paslanmaz Çelik)
M8 Inox Somun 12 Adet (Paslanmaz Çelik)
M8 Tırtıklı Pul 12 Adet (Paslanmaz Çelik)
Kanat teknik çizimi için tıklayın -->
Kanatların aerodinamik tasarımı ve kullanılan kompozit malzeme sayesinde düşük gürültü seviyesi sağlar
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 2.7 kg |
| Flanş Çapı | 390mm |
| Malzeme | Galvaniz Kaplı Metal |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 100gr |
| Çapı | 160mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 93mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 650 gr |
| Çap | 220cm |
| Malzeme | kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 107 cm |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:




