Hakkımızda

Altınel Enerji LTD. ŞTİ. 2011 yılında kurulmuş rüzgâr enerjisi alanında faaliyet göstermeye devam eden, sektöründe öncü firmalardan biridir. Rüzgâr türbinlerinin üretim ve montajını yapan firmamız sadece montaj ile başladığı iş hayatında kısa sürede üretimde öncü haline gelmiştir.

Türkiye de kurulan firmamız İSTA BREEZE markasıyla adını tüm dünyaya duyurmuştur. Küçük rüzgâr türbinleri piyasasında üstün kalite ve uygun fiyatlarıyla zirveye doğru aldığı yolda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Marine ve küçük ölçekli enerji ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla üretilen ürünlerimiz, yenilenebilir enerji kaynaklarının verimli şekilde kullanılmasını sağlayan, çevre dostu ve uygun fiyatı ile her kesime hitap eden birer ürün haline gelmiştir.

200W ‘tan 2000W’a kadar genişleyen ürün yelpazemiz Türkiye ve dünyada alıcılarına ulaşmaya devam etmektedir. İstanbul-Beylikdüzü fabrikamızda 2 yıl servis ve yedek parça garantisi sunmaktayız.

En büyük hedefimiz doğal afet ve insanlar tarafından yok edilen kaynaklarımıza zarar vermeden en uygun şekilde değerlendirilmesini sağlamaktır.

Perakende veya toptan olarak ürünlerimizi alıp ailemize katılabilirsiniz.