Alışveriş sepetiniz boş!
107 cm Kompozit Kanat ve Burun Flanş Seti 5'li
Ürün Kodu: 3110-5 3111-5
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil:
11.090,00TL 10.490,00TL
KDV Hariç: 8.741,67TL
KDV Hariç: 8.741,67TL
ISTA Breeze'nin rüzgâr jeneratörleri için çok sessiz, sağlam yedek kanatları. Fiberglastan yapılan rotor kanatları çok dayanıklı ve sağlamdır, aynı zamanda düşük başlangıç torku için alışılmadık derecede hafiftir. 5 kanat seti.
5x kanat
1x metal flanş
1x burun
M8 x 45 İnox İmbus Civata 20 Adet (Paslanmaz Çelik)
M8 Inox Somun 20 Adet (Paslanmaz Çelik)
M8 Tırtıklı Pul 20 Adet (Paslanmaz Çelik)
Kanat teknik çizimi için tıklayın -->
Kanatların aerodinamik tasarımı ve kullanılan kompozit malzeme sayesinde düşük gürültü seviyesi sağlar
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 3.2 kg |
| Flanş Çapı | 390mm |
| Malzeme | Galvaniz Kaplı Metal |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 530gr |
| Çapı | 400mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 155mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 650 gr (her bir kanat) |
| Çap | 220cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 107 cm (her bir kanat) |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:


