Alışveriş sepetiniz boş!
60 cm Kompozit Kanat ve Burun Flanş Seti 3'lü
Ürün Kodu: 3193-3 -3194-3
Stok Durumu: Stokta var
Stok Durumu: Stokta var
KDV Dahil:
3.790,00TL 3.590,00TL
KDV Hariç: 2.991,67TL
KDV Hariç: 2.991,67TL
ISTA Breeze'nin rüzgâr jeneratörleri için çok sessiz, sağlam yedek kanatları. Fiberglastan yapılan rotor kanatları çok dayanıklı ve sağlamdır, aynı zamanda düşük başlangıç torku için alışılmadık derecede hafiftir.Kanat seti
3x kanat
1x alüminyum flanş
1x burun
M6 x 25 Inox İmbus Civata 6 Adet (Paslanmaz Çelik)
M6 x Inox Somun 6 Adet (Paslanmaz Çelik)
Kanatların aerodinamik tasarımı ve kullanılan kompozit malzeme sayesinde düşük gürültü sağlar
| FLANŞ ÖZELLİKLERİ | |
| Flanş Ağırlığı | 285gr |
| Flanş Çapı | 132mm |
| Malzeme | Alüminyum |
| BURUN ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 50gr |
| Çapı | 140mm |
| Malzeme | Kompozit |
| Yükseklik | 79mm |
| KANAT ÖZELLİKLERİ | |
| Ağırlık | 270 gr (her bir kanat) |
| Çap | 125cm |
| Malzeme | Kompozit |
| Renk | Siyah ve Beyaz |
| Uzunluk | 60 cm |
Yorum Yap
Adınız:
Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!
Oylama: Kötü İyi
Doğrulama kodunu giriniz:



